سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

نمایش مهمانپذیر امیدوار - نمایش محتوای صدا

 

 

نمایش مهمانپذیر امیدوار

خانواده اميدوار از فاميل هاي قديمي و ريشه دار در شهر هستند . آقاي اميدوار تازه بازنشسته شده و از بي کاري هر روز در پارک با ديگر بازنشسته ها دور هم جمع مي شوند . اين خانواده از قشر متوسط جامعه هستند . دختر بزرگ خانواده (پروانه) عليرغم اينکه هتلداري خوانده ولي بدليل اينکه بايد براي يافتن شغل به کيش ميرفته از شغل خود دست کشيده و اکنون خانه دار است . مازيار همسر او معمار است ولي چون وضعيت ساخت و ساز راکد است وضع و اوضاع خوبي ندارد . پدرام هم که در خانه والدين اش زندگي مي کند کارگاه تراشکاري کوچکي داشته ولي او هم موقعيت شغلي مناسبي ندارد . بر اثر حوادثي اين خانواده تصميم ميگيرند که دست به کارآفريني زده و با استفاده از داشته ها و دانش شان تغييري در اوضاع زندگي خود ايجاد کنند . در نهايت تصميم مي گيرند که ملک پدري آقا اسداله را که يکي از خانه هاي قديمي قزوين است و در نزديکي سعدالسلطنه واقع شده را تبديل به مهمانپذير کنند تا هم زمينه اشتغال همه خانواده فراهم شده و هم با استفاده از داشته هايشان کارآفريني کنند .

نمایش مهمانپذیر امیدوار در 7 قسمت 30 دقیقه ای در ایام نوروز ساعت 15 از صدای مرکز قزوین پخش شد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: آقای مهدی خدایی

کارگردان: آقای رضا قدیانی

نویسنده: آقای رضا قدیانی

بازیگران: خانمها سحر حاجی آغاسی، سکینه اصغر پوران، سحر نجفی / آقایان مهدی خدایی، پیام نوروزی، سید محمد بهره بردار، رضا قدیانی، احسان هنرمندنیا

صدابردار: آقای حسن چگینی

افکتور: آقای کامران خدابنده

دستیار تهیه: آقای میر شهرام میر وهابی 

تاریخ تولید: 1395


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام ضمن عرض خسته نباشید خدمت تمامی دست... یعقوب امینی ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۱۰:۲۷

یعقوب امینی
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران برنامه رادیو قزوین.برنامه رادیویی مهمانپذیر امیدوار یکی از برنامه های مفرح و خوب صدای مرکز قزوین در ایام نوروز 95 بوده و امید است تمامی برنامه های مرکز قزوین تا پایان سال به همین رویه باشد.با تشکر.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ۱۰:۲۷