حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲ فروردین ۱۳۹۸

هزینه سالانه 5200 میلیارد تومانی درسازمان تامین اجتماعی - نمایش محتوایی خبر

 

 

هزینه سالانه 5200 میلیارد تومانی درسازمان تامین اجتماعی


معاون حقوقی و امور مجلس تامین اجتماعی کشور گفت: سالانه پنج  هزار و دویست میلیارد تومان تجهیز و توزیع منابع مالی تامین اجتماعی است .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ عبدالرحمن تاج الدین درمراسم معارفه مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان قزوین گفت: امروز یادگرفته ایم بدون لکنت زبان بگوییم نتوانسته ایم شان و جایگاه افراد تحت پوشش را جبران کنیم و جامعه مظلوم و زحمتکش کارگری و کارفرمایی و کارآفرین کشور به دلیل مشکلات گذشته مظلوم واقع شدند.
تاج الدین بیان کرد: سالانه بیش از پنج  هزار و دویست میلیارد تومان تجهیز و توزیع منابع مالی در سازمان است و بدون اتکا به دولت توانسته ایم با تعامل، تعاون، گفتگو و رایزنی و مشارکت در راستای ماموریت محوله گام برداریم و خدمات لازم را به بیمه شدگان ارائه کنیم.
وی تصریح کرد: با استفاده از ابزارهای نوین و کارآمد به خدمات خود ادامه خواهیم داد و اقدامات را به سمتی خواهیم برد تا خدماتی شفاف، سریع و ارزان به بیمه شدگان ارائه شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: مدتی است موضوع جدا شدن خدمات درمانی از تامین اجتماعی شایع شده که باید دانست فعالیتهای درمانی به نوعی ویترین این  سازمان و  جدایی ناپذیر است.
در این مراسم ضمن قدردانی  از خدمات علیرضا محسنی مدیرکل سابق، سیروس نصیری به عنوان مدیرکل جدید تامین اجتماعی استان معرفی شد.
منبع:خبرگزاری صداوسیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.