حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲ تیر ۱۳۹۷

همراهی صداوسیمای مرکز قزوین با جشنواره بین المللی بازی و اسباب بازی - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

همراهی صداوسیمای مرکز قزوین با جشنواره بین المللی بازی و اسباب بازی


صداوسیمای مرکز قزوین همزمان با برپایی جشنواره ی بین المللی بازی و اسباب بازی روزانه 180 دقیقه برنامه ی زنده و تولیدی را از این جشنواره پخش می کند.
صداوسیمای مرکز قزوین در ایام نوروز با مستقر کردن واحد سیار سیما در محل برپایی جشنواره ی بین المللی بازی و اسباب بازی روزانه 60 دقیقه  برنامه ی زنده ی تلویزیونی کودک و نوجوان دراین مکان پخش می کند.
اجرای مشترک شخصیت های عروسکی ململ و خان بابا در برنامه های کودک سیمای مرکز قزوین و تبیین مفاهیم و مضامین اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی توسط این دو شخصیت از مهمترین بخش های این برنامه است.
صداوسیمای مرکز قزوین در طول برپایی جشنواره ی ملی و بین المللی بازی و اسباب بازی ویژه برنامه ی «الک دولک» را هم در 5 قسمت از محل برپایی این نمایشگاه پخش نمود.
نام برنامه ی «اَلک دولک» برگرفته از بازی های بومی محلی نوجوانان قزوین است که در گذشته بعنوان سرگرمی محسوب می شد.
برنامه کودک شبکه قزوین با هدف معرفی فرهنگ، تاریخ و تمدن قزوین و همچنین توانمندی ها و ظرفیت های فرهنگی قزوین در شبکه های سراسری از سیمای مرکز قزوین و شبکه نهال منعکس میشود.

علاوه بر پخش روزانه 60 دقیقه برنامه ی زنده کودک، در ویژه برنامه نوروزی بهارآمد میهمانان جشنواره و مسئولین اجرایی را دعوت نموده و در خصوص این جشنواره با آنان گفتگو می نماید که در مجموع سیمای مرکز قزوین روزانه 180 دقیقه برنامه با موضوع جشنواره ملی و بین المللی بازی و اسباب بازی در دستور کار قرار داده است.
رادیو قزوین هم گزارش های نوروزی و فرهنگی اجتماعی برنامه های صبحگاهی و عصرگاهی صدای بهار و گلباران را از محل این نمایشگاه تهیه ، تولید و پخش می نماید؛ و همچنین معاونت خبر صداوسیمای مرکز قزوین هم 5 عنوان گزاش خبری و یک برنامه ی گفتگوی ویژه ی خبری را برای افتتاح جشنواره پخش نمود و یک برنامه ی گفتگوی ویژه ی خبری دیگر نیز برای اتمام جشنواره برنامه ریزی کرده است.
در برنامه ی کودک شبکه قزوین که با همکاری شهرداری و صداوسیمای مرکز قزوین در سرای سعدالسلطنه برگزار شد؛ علاوه بر اجرای مشترک شخصیت های عروسکی کودک و نوجوان مثل ململ و خان بابا، شخصیت ها و هنر پیشه های سینما و تلویزیون مثل علیرضا خمسه، فاطمه گودرزی، سروش صحت، خاله نرگس، خاله گلی و خاله سمیرا بعنوان  مجریان شبکه قزوین،  شبکه نهال و شبکه 5 حضور داشتند و بصورت زنده برای همه کودکان ایران برنامه اجرا کردند
جشنواره ی بین المللی بازی و اسباب بازی پارسال هم در سیمای مرکز قزوین منعکس شد که با استقبال خوب مخاطبان همراه بود؛ به همین دلیل صداوسیمای مرکز قزوین در اقدامی ابتکاری این برنامه را در شبکه ی سراسری نهال منعکس نمود تا همه ی کودکان ایران از نشاط و طراوت این برنامه لذت ببرند و بیش از پیش با فرهنگ قزوین آشنا شوند.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162230

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین