سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

واگذاری بیش از ۴۴۰۰ هکتار از اراضی ملی و غیرکشاورزی قزوین به واحدهای صنعتی - نمایش محتوایی خبر

 

 

واگذاری بیش از ۴۴۰۰ هکتار از اراضی ملی و غیرکشاورزی قزوین به واحدهای صنعتی

واگذاری بیش از ۴۴۰۰ هکتار از اراضی ملی و غیرکشاورزی قزوین به واحدهای صنعتی

واگذاری بیش از ۴۴۰۰ هکتار از اراضی ملی و غیرکشاورزی قزوین به واحدهای صنعتی

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بیش از ۴۴۰۰ هکتار از اراضی ملی و غیر کشاورزی درجه ۲ و ۳ به منظور ساخت واحدهای صنعتی به سرمایه‌گذاران در این بخش واگذار شده است.
رضا افلاطونی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براساس آمارهای بدست آمده بیش از 75‌هکتار از اراضی کشاورزی قزوین تغییر کاربری یافته‌اند که این جلوگیری از این امر باید مورد توجه و تاکید مدیران و مسئولان مربوط قرار بگیرد.
وی با اشاره به اینکه حفظ کاربری اراضی کشاورزی یکی از مهم‌ترین رسالت‌های سازمان جهاد کشاورزی است، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین رسالت‌های سازمان جهاد کشاورزی، حفظ کاربری اراضی کشاورزی بوده که باید مورد توجه و تاکید مدیران و مسئولان مربوط قرار بگیرد و در این زمینه کشاورزان نیز اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین تصریح کرد: بیش از 4400 هکتار از اراضی ملی و غیر کشاورزی درجه دو و سه به منظور ساخت واحدهای صنعتی به سرمایه‌گذاران در این بخش واگذار شده است.
افلاطونی با بیان اینکه با متخلفان در حوزه تغییر کاربری اراضی کشاورزی برخورد قانونی و قاطع می‌شود، گفت: به منظور جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی و قاطع صورت گرفته و جهت رسیدگی پرونده به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: کشاورزان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوط باید در زمینه مقابله با تغییر کاربری اراضی کشاورزی تلاش کرده و به منظور توسعه طرح‌های کشاورزی اقدامات لازم را انجام دهند.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.