سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

ورزش صبحگاهی باید فراگیر شود - نمایش محتوایی خبر

 

 

ورزش صبحگاهی باید فراگیر شود

ورزش صبحگاهی باید فراگیر شود

ورزش صبحگاهی باید فراگیر شود

استاندار قزوین برنهادینه شدن و فراگیر شدن ورزش صبحگاهی تاکید کرد و گفت:باید با فرهنگ سازی در بین جامعه، ورزش صبحگاهی را به موضوعی فراگیر تبدیل کرد.
مرتضی روزبه صبح دوشنبه در حاشیه همایش ورزش صبحگاهی مدیران و مردم قزوین که در بوستان مشاهیر برگزار شد،افزود: باید روزی را ببینیم که بیشتر مردم صبحها پیش از حضور در سرکار وقتی را بابت نرمش و ورزش کردن اختصاص دهند و با این کار با نشاط و شادابی روز خود را آغاز کنند.
وی اظهار کرد: با افزایش انواع بیماری ها، توجه به ورزش نسبت به گذشته ضرورت بیشتری پیدا کرده است.
استاندار قزوین با بیان اینکه نباید بهانه ای برای نپرداختن به ورزش داشته باشیم، گفت: همه مردم با وجود کار و مشغله زیاد نیز می توانند بخش کوتاهی از وقت خود در روز را به ورزش اختصاص دهند و از این طریق به حفظ سلامت و تندرستی خود کمک کنند.
روزبه گفت: ورزش راهی به صرفه و کم هزینه برای حفظ سلامت و تندرستی و پیشگیری از بیماری ها و حتی آسیب های اجتماعی است بنابراین باید آنرا جدی بگیریم و برایش وقت بگذاریم.
در این همایش ورزشی حاضران ابتدا به پیاده روی سریع پرداختند و سپس حرکات نرمشی انجام دادند.
همایش ورزش صبحگاهی دوشنبه هر هفته با حضور استاندار، مدیران کل ادارات و دستگاه های اجرایی، مسوولان و ورزشکاران هیات های ورزشی و شهروندان در یکی از بوستان ها و اماکن ورزشی قزوین برگزار می شود.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.