جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه های «رادیو قزوین» در ایام دهه فجر - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

ویژه برنامه های «رادیو قزوین» در ایام دهه فجر


راديو قزوين در ايام فرخنده ي دهه فجر با ويژه برنامه های «رادیو انقلاب»«زنگ انقلاب» و «گفتمان» ميهمان مخاطبان خواهد بود.
بگفته ی حسن اکبری مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین ويژه برنامه«رادیو انقلاب با هدف انعكاس بخش هايي از مبارزات مردم استان در دوران انقلاب، معرفي دستاوردهاي انقلاب به نسل جوان ، تداوم روحيه انقلابي مردم و انعکاس جشن های مردمی انقلاب از شبكه استاني صداي مركز قزوين پخش مي گردد.
وی افزود: این برنامه شامل بخش هاي مختلفي همچون گفتگو با مسئولان ستاد دهه فجر، گفتگو با فرزندان شهداي انقلاب، گفتگو با مردم در خصوص انقلاب، انعكاس حواث برجسته انقلاب در استان قزوين و پخش سرود و موسيقي های انقلابی است.
اکبری خاطر نشان کرد: ويژه برنامه ي«رادیو انقلاب» به تهیه کنندگی ابراهیم طاهری کیا ساختاري
تركيبي ـ نمایشی دارد كه در ايام دهه فجر هر روز به مدت  90 دقيقه به صورت زنده از ساعت 18:45تا ساعت 20:15 از شبكه استاني صداي مركز قزوين پخش خواهد شد.
در ویژه برنامه «زنگ انقلاب» عوامل این برنامه با حضور در مدارس استان شور و نشاط دانش آموزان و نسل جوان را در رادیو منعکس می کنند.
وی افزود: دراین برنامه از حضور دانش آموزان برای تنوع بخشی به برنامه بهره گرفته می شود؛ که بخش هایی همچون سرود، نمایش، گفتگو با دانش آموزان و گفتگو با معلمان مبارز و انقلابی هم پیش بینی شده است.
اکبری تصریح کرد: برنامه ی «زنگ انقلاب» به تهیه کنندگی مهدی خدایی در 11 قسمت 60 دقیقه ای در ایام ا... دهه فجر ساعت 22 از رادیو قزوین پخش و فردای آن روز هم ساعت 16 بازپخش می شود.
ویژه برنامه «گفتمان» در حوزه فعالیت های علمی و تحقیقاتی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به تبیین دستاوردهایی می پردازد که در سایه دانش و تخصص نخبگان بومی استان در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی حاصل شده است.
اکبری افزود: این ویژه برنامه همچنین به توانمندی های دانش بنیان در حوزه ی تولید و صادرات بخش صنعت و کشاورزی می پردازد که دراین راستا با فعالان این بخش ها گفتگو می کند.
وی بیان داشت: مصاحبه مردمی، گفتگو با نخبگان و اساتید دانشگاه و همچنین گفتگو با مخترعان و مبتکران استان در مهمترین بخش های این برنامه است.
گفتنی است «طرح شتابگر ملی» به عنوان یکی از بزرگ ترین طرح های علمی کشور درمجموعه ای به نام «چشمه نور» در شمال شهر قزوین اجرا می شود که نخبگان ممتازی در اجرای این طرح در استان قزوین حضور دارند.
اکبری تصریح کرد: ویژه برنامه ی «گفتمان» تهیه کنندگی خانم یارقلی روزهای 14 و 21 بهمن ماه از ساعت 12:45 به مدت 45 دقیقه از رادیو قزوین پخش می شود.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوینشهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین