حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۴ آبان ۱۳۹۷

پخش بیش از 4 هزار و 400 دقیقه برنامه با موضوع دهه فجر از شبکه قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

پخش بیش از 4 هزار و 400 دقیقه برنامه با موضوع دهه فجر از شبکه قزوین

صداوسیمای مرکز قزوین بیش از 4 هزار و 400 دقیقه برنامه ی رادیویی، تلویزیونی و خبری با موضوع دهه فجر از شبکه های استانی سیما و صدا پخش کرد.
بگفته ی آقای معصومی فر مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین رادیو قزوین با پخش ویژه برنامه های میدان انقلاب، نمایش های رادیویی و برنامه های زنده بیش از 2 هزار و 143 دقیقه برنامه با موضوع دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی پخش نمود.
وی افزود: سیمای مرکز قزوین هم با ویژه برنامه ی گوهر تابان علاوه بر انعکاس شور و هیجان مردم نقاط مختلف استان در دهه فجر و همچنین پخش برنامه های زنده ی روزانه ی خود بیش از یک هزار و 362 دقیقه برنامه با موضوع دهه فجر پخش کرد.
مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین همچنین تصریح کرد: خبر مرکز قزوین هم 552 عنوان خبر از افتتاحیه ها، مراسم دهه فجر دراستان، کلنگ زنی ها ، طرح های به بهره برداری رسیده و راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن دراستان را در قالب 899 دقیقه برنامه ی تلویزیونی و رادیویی پخش نمود.
آقای معصومی فر با اشاره به عزم راسخ مردم استان برای حضور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن گفت: خبر مرکز قزوین تصاویر راهپیمایی مردمی را در یکصد نقطه ی شهری و روستایی استان پوشش داد.
آقای معصومی فر درادامه با اشاره به اهتمام صدا وسیمای مرکز قزوین در بهره گیری از ظرفیت های فنی نوین برای انعکاس گسترده ی راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن افزود: با تلاش همکاران معاونت فنی صدا وسیمای مرکز قزوین تصاویر راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن علاوه بر پوشش هوایی ، در 8 نقطه هم بصورت زنده بر بستر 4G  برای پخش از شبکه های استانی و سراسری ارسال شد که از این تعداد 7 نقطه در شهر قزوین و یک نقطه هم در شهر محمدیه بود.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوین