جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پذیرش تاکسیران در خطوط برون‌ شهری قزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

پذیرش تاکسیران در خطوط برون‌ شهری قزوین

پذیرش تاکسیران در خطوط برون‌ شهری قزوین

پذیرش تاکسیران در خطوط برون‌ شهری قزوین

خبرگزاری صدا و سیما؛سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: به‌منظور افزایش تعداد تاکسی‌های فعال در خطوط برون‌شهری این سازمان اقدام به پذیرش درخواست تاکسیرانان مبنی بر فعالیت در خطوط برون‌شهری سازمان کرده است.
عبدالعلی دربندی زاده در این باره اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در قالب خطوط برون‌شهری به شهرها و روستاهای اطراف شهر قزوین نیز خدمات‌رسانی می‌کند.
وی عنوان کرد: در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندانی که از خطوط برون‌شهری سازمان برای ترددهای خود استفاده می‌کنند، این سازمان اقدام به افزایش تعداد تاکسی‌های فعال در این خطوط کرده است.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در این راستا درخواست افرادی که تمایل به فعالیت در خطوط برون‌شهری سازمان رادارند، پذیرفته می‌شود.
دربندی زاده گفت: اولویت پذیرش با تاکسیرانانی است که در شهرها و روستاهایی که نیاز به افزایش تاکسی در خطوط برون‌شهری سازمان دارند، ساکن هستند.
وی خاطرنشان کرد: پس از ارائه تأییدیه شورای محل سکونت متقاضی، درخواست تاکسیران مبنی بر فعالیت در خطوط برون‌شهری سازمان در کمیته خطوط بررسی می‌شود.
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین یادآور شد: در صورت تائید درخواست ارائه‌شده به کمیته خطوط سازمان، مجوز فعالیت در خطوط برون‌شهری برای متقاضی صادر می‌شود.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.