جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

پلاک عاشقی - نمایش محتوای صدا

 

 

پلاک عاشقی

پلاک عاشقی

پلاک عاشقی برنامه ای رادیویی با موضوع گرامی داشت ارزش های دفاع مقدس می باشد. این برنامه در نظر دارد تا مخاطبان بخصوص نوجوانان و جوانان را با فرهنگ ایثار و شهادت مانوس نماید . ارزش ها و عقاید جوانان آن دوران را به جوانان نسل حاضر منتقل نماید .  

برای این برنامه بخش های مختلفی در نظر گرفته شده است  شامل:

  • رادیو فیلم: برشی از رادیو فیلم های رادیو نمایش درباره جنگ و یا برش هایی از فیلم های جنگی
  • بخش های نمایش گونه با سه رویکرد شامل :
  1. بازسازی نمایشی خاطرات تلخ و شیرین رزمندگان با عنوان لبخندهای پشت خاک ریز این بخش از کتاب "لبخندهای پشت خاکریز" و " رفاقت به سبک تانک" بهره گرفته است.
  2. بازسازی کمک رسانی و پشتیبانی مردم  استان به جبهه ها در روزهای جنگ. داستان این بخش به مردم محله ای و مسجدی می پردازد که در پشت خط ، رزمندگان را  پشتیبانی می کردند.
  3. بیان یادگاریهای دوران جنگ، یادگارانی که از روزگار جنگ بجای مانده اند. همچون جانبازان و ایثارگران، خانواده شهدا و گمنام و هر یادگاری دیگر.
  • چکامه های پایداری: سروده های شاعران استان درباره جنگ و پایداری.

در این برنامه همه روزه با رزمندگان دوران دفاع مقدس گفتگو و مصاحبه می شود. در هر برنامه یکی از ترانه ها و سروده های ماندگار و خاطره انگیز روزگار جنگ پخش می گردد.علاوه بر این تلفنها و پیامک های مردمی نیز در قسمت های مختلف برنامه پخش می گردد.

پلاک عاشقی بصورت زنده هر روز از 31 شهریور به مدت یک هفته با تهیه کنندگی مهدی خدایی  و گویندگی زهره فخار و گزارشگرها نوید بهبودی و امید قلی پور و پریسا تقی زاده شروع می شود و به مدت 75 دقیقه از صدای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: مهدی خدایی

گوینده: زهره فخار

گزارشگرها : نوید بهبودی و امید قلی پور و پریسا تقی زاده

تاریخ تولید: 1394