سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

پوشش پیاده روی اربعین در شبکه قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

پوشش پیاده روی اربعین در شبکه قزوین


مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین از برنامه های متنوع رسانه استانی برای پوشش پیاده روی اربعین خبر داد.
حسن اکبری با بیان اینکه امسال صدا و سيماي مركز قزوین با تمام توان در ثبت رويداد بزرگ پیاده روی اربعين تلاش خواهد كرد افزود: برنامه ريزي هاي مختلفي در حوزه هاي صدا ، سيما و خبر انجام شده است تا حماسه اربعين حسيني براي مخاطبان فهیم اين شبكه تبيين شود.
وی اظهار داشت: سیمای مرکز قزوین با پخش تصاویر زنده راهپیمایی اربعین در مسیر نجف تا کربلا همزمان با برنامه های روزانه، شبانه و تامینی، همپاي زائران حسینی شور و شيدايي عاشقان حضرت اباعبدالله(ع) را به تصوير مي كشد.
سیمای مرکز قزوین با پخش زنده راهپیمایی مردم قزوین از امامزاده اسماعیل(ع) تا تپه نور الشهدا در صبح روز اربعین و همچنین تجمع عزاداران شهر الوند از ساعت 16 تا 17، پیاده روی نمادین مردم در روز اربعین را پوشش خواهد داد و با پخش آیتمهای مناسبتی، ارتباط زنده با کربلا در خلال برنامه های «صبح بخیر قزوین» و «رنگ زندگی» حال و هوای رسانه استانی را بیش از پیش حسینی خواهد کرد.
اکبری گفت: صدای مرکز قزوین با ويژه برنامه زنده صبحگاهی در روز اربعين حسيني به مدت90دقیقه و  ویژه برنامه عصرگاهی «چراغ هدایت» در شب اربعین به مدت 75دقیقه همراه شنوندگان و عزاداران حسینی خواهد بود. برقراری ارتباط مستمر با رادیو اربعین و همچنین ارتباط با گزارشگر اعزامي راديو قزوین به كربلا در برنامه های مختلف تا روز اربعین و بررسی وضعیت زائران استان قزوین در مسيرهاي پياده روي به سمت عتبات مقدسه از بخش های مختلف این برنامه ها می باشد.
مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین افزود: معاونت خبر این مرکز هم  ضمن پوشش مراسم های روز اربعین در سطح استان، گزارش های ارسالی از همکاران مستقر در کربلای معلی در بخش های مختلف خبری و همچنین اطلاع رسانی فعالیت های ستاد اربعین استان را در مقاطع مختلف منعکس می کند.
معاونت فضای مجازی هم با ترند هشتک های شاخص #الحسین_یجمعنا،#حب_الحسین_یجمعنا،#یک_جهان_در_اربعین،#اربعین_حسینی،#کاروان_ثارالله،  بروزرسانی محتوای متناسب وب سایت و شبکه ها اجتماعی و پیام رسانها، تولید و انتشار نماهنگ های جذاب و خاطره انگیز با استفاده از تصاویر و عکس های پیاده روی حسینی به همراه به همراه مداحی ها و نوحه خوانی دلنشین فارس و عربی، تولید و انتشار پوستر و تیزر ویژه همایش اربعین حسینی و تولید و انتشار اینفورگرافیک های متنوع با موضوعات راهنمای سفر اربعین به این مهم می پردازد.
حسن اکبری خاطرنشان کرد: یک گروه برنامه ساز نیز با تمام تجهیزات و امکانات فنی به منظور پوشش رسانه ای پیاده روی زائران حسینی در عراق مستقر هستند. این گروه برنامه ساز در خاک عراق مستقر خواهند بود که دراین مدت بین موکب های مسیر نجف به کربلا گزارش های زنده برای مخاطبان پخش می کنند.شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین