جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

پوشش پیاده روی اربعین در صدا و سیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

پوشش پیاده روی اربعین در صدا و سیمای مرکز قزوین


مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین از برنامه های متنوع رسانه استانی برای پوشش پیاده روی اربعین خبر داد.
انبارلویی با بیان اینکه امسال صدا و سيماي مركز قزوین با تمام توان در ثبت رويداد بزرگ پیاده روی اربعين تلاش خواهد كرد افزود: برنامه ريزي هاي مختلفي در حوزه هاي صدا ، سيما و خبر انجام شده است تا حماسه اربعين حسيني براي مخاطبان فهیم اين شبكه تبيين شود.
وی اظهار داشت: سیمای مرکز قزوین با پخش تصاویر زنده راهپیمایی اربعین در مسیر نجف تا کربلا همزمان با برنامه های روتین و تامینی در گوشه ای از قاب برنامه، همپاي زائران حسینی شور و شيدايي عاشقان حضرت اباعبدالله(ع) را به تصوير مي كشد.
سیمای مرکز قزوین با پخش تجمع عزاداران شهر الوند، پیاده روی نمادین مردم در روز اربعین را پوشش خواهد داد و با پخش آیتمهای مناسبتی، ارتباط زنده با کربلا در خلال برنامه های «صبح بخیر قزوین» و «خانه ما» حال و هوای رسانه استانی را بیش از پیش حسینی خواهد کرد.
شب گذشته نیز شبکه قزوین ویژه برنامه ای از عراق، عمود975 با حضور آیت الله عابدینی امام جمعه و نماینده محترم ولی فقیه در استان را بصورت زنده پخش کرد که به مدت 90 دقیقه درباره فضیلت راهپیمایی اربعین گفتگو انجام شد و همچنین برنامه «پنجره» هم با موضوع اربعین به مدت 25دقیقه روی آنتن شبکه قزوین رفت.
انبارلویی گفت: صدای مرکز قزوین با ويژه برنامه زنده «با کاروان شیدایی» در روز اربعين حسيني و ویژه برنامه «چراغ هدایت» در شب اربعین همراه شنوندگان و عزاداران حسینی خواهد بود.
برقراری ارتباط مستمر با رادیو اربعین و همچنین ارتباط با گزارشگر اعزامي راديو قزوین به كربلا در برنامه های مختلف تا روز اربعین و بررسی وضعیت زائران استان قزوین در مسيرهاي پياده روي به سمت عتبات مقدسه از بخش های مختلف این برنامه ها می باشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین افزود: معاونت خبر این مرکز هم با پخش گزارش های ارسالی از همکاران مستقر در کربلای معلی در بخش های مختلف خبری و همچنین اطلاع رسانی فعالیت های ستاد اربعین استان را منعکس می کند.
معاونت فضای مجازی مرکز هم با راه اندازی پویش مردمی #الحسین_یجمعنا آثار و سوژه های ناب مخاطبان را از لحظات معنوی پیاده روی اربعین مثل عکس،فیلم و دلنوشته دریافت نموده و به آثار برتر هدایای نفیسی اهداء می کند.
انبارلویی خاطرنشان کرد: یک گروه برنامه ساز مرکز نیز با تمام تجهیزات و امکانات فنی بمنظور پوشش رسانه ای پیاده روی زائران حسینی در عراق مستقر هستند.
گفتنی است گروه برنامه ساز صداوسیمای مرکز قزوین 10 روز در خاک عراق مستقر خواهند بود که دراین مدت در بین موکب های مسیر نجف به کربلا گزارش های زنده برای مخاطبان پخش خواهند کرد.
منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین