رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

پوشش کامل برنامه های اربعین در صدا و سیمای مرکز قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

پوشش کامل برنامه های اربعین در صدا و سیمای مرکز قزوین


مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین از برنامه های متنوع رسانه استانی برای پوشش برنامه های اربعین خبر داد.
معصومی فر با بیان اینکه امسال صدا و سيماي مركز قزوین با تمام توان در ثبت رويداد بزرگ پیاده روی اربعين تلاش خواهد كرد افزود: برنامه ريزي هاي مختلفي در حوزه هاي صدا ، سيما و خبر انجام شده است تا حماسه اربعين حسيني براي مخاطبان فهیم اين شبكه تبيين شود.
وی اظهار داشت: سیمای مرکز قزوین با ویژه برنامه «با حسین تا بی نهایت» همپاي زائران، شور و شيدايي عاشقان حضرت اباعبدالله (ع) را در بخش های مختلف به تصوير مي كشد و با پوشش تجمع عزاداران شهر اسفرورین در شب اربعین و همچنین پخش آیتمهای مناسبتی در خلال برنامه های «صبح بخیر قزوین» و «رنگ زندگی» حال و هوای رسانه استانی را بیش از پیش حسینی خواهد کرد.
معصومی فر گفت: صدای مرکز قزوین  با ويژه برنامه زنده «اینجا کربلاست» در روز اربعين حسيني، برقراری ارتباط مستمر با رادیو اربعین و همچنین ارتباط با گزارشگر اعزامي راديو قزوین به كربلا در برنامه های مختلف تا روز اربعین وضعیت زائران استان قزوین در مسيرهاي پياده روي به سمت عتبات مقدسه را منعكس مي كند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین افزود: معاونت خبر این مرکز هم با پخش گزارش های ارسالی از همکاران مستقر در  کربلای معلی در بخش های مختلف خبری و همچنین اطلاع رسانی فعالیت های ستاد اربعین استان را منعکس می کند.
معصومی فر با اشاره به اینکه صدا وسیمای مرکز قزوین امسال عهده دار ارتباط های زنده ی مراکز 33 گانه و همچنین شبکه شما در پیاده روی اربعین است خاطرنشان کرد: 2 گروه برنامه ساز مرکز نیز با تمام تجهیزات و امکانات فنی بمنظور پوشش رسانه ای پیاده روی زائران حسینی و تولید مستند تلویزیونی با همین موضوع در عراق مستقر هستند.
گفتنی است گروه برنامه ساز صدا وسیمای مرکز قزوین 10 روز در خاک عراق مستقر خواهند بود که دراین مدت در بین موکب های مسیر نجف به کربلا گزارشات زنده برای مخاطبان پخش خواهند کرد.

منبع: روابط عمومی مرکز قزوین
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

عاقبت دشمنی با حسین(ع)

من عائده ، حرم الله علیه رایحة الجنة. کسى که با او ( حسین ) عناد ورزد ، خداوند رایحه بهشت را بر او حرام گرداند. ( کتاب بحار الانوار 35/405 و احقاق الحق 9/202)

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین