سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

پوشش یادواره شهیدان سرلشگر خلبان بابایی و لشگری در شبکه قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

پوشش یادواره شهیدان سرلشگر خلبان بابایی و لشگری در شبکه قزوین


صدا و سیمای مرکز قزوین یادواره شهیدان سرلشگر خلبان عباس بابایی و حسین لشگری را پوشش می دهد.
به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ معاونت سیمای این مرکز علاوه بر پوشش این مراسم،  تولید و پخش مستند گزارشی با موضوع بازخوانی خاطرات شهید عباس بابایی را در دستور کار دارد.
 اکبری گفت: این مستند 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی گروه تولیدات بسیج مرکز قزوین با حضور نسل جوان تصویربرداری شده است که دانشجویان و دانش آموزانی در کنار قبر شهید کتاب خاطرات ایشان را بازخوانی می کنند.
وی افزود: تا روز برگزاری یادواره برنامه های روزانه سیما به این موضوع اختصاص پیدا می کند و به همین مناسبت فیلم سینمایی «شوق پرواز» که یادآور رشادت های شهید عباس بابایی در دوران دفاع مقدس است از شبکه قزوین پخش می شود.
حسن اکبری ادامه داد: رادیو قزوین روزهای سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه در برنامه های «روشنا» و «زندگی سلام» با آقای حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین و همچنین دبیر برگزاری یادواره ارتباط  تلفنی برقرار خواهد کرد. به همین مناسبت کلیه برنامه های زنده رادیو در ۱۵ و ۱۹ مرداد به موضوع شهادت این دو شهید بزرگوار اختصاص پیدا می کند.
وی اظهار داشت: یک مستند رادیویی هم روز سه شنبه حدود ساعت 12 با موضوع ارادت و شناخت مردم نسبت به شهید بابایی از رادیو قزوین روی آنتن خواهد رفت.
مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: معاونت خبر هم علاوه بر پوشش خبری این مراسم دو گزارش تولیدی برای شهید بابایی، پوشش گزارش خبری برای شهید لشگری و بابایی در روز پنجشنبه، یک گزارش تولیدی برای شهید لشگری را در برنامه های خود پیش بینی کرده است.
اکبری اظهار داشت: معاونت فضای مجازی هم تولید موشن گرافی ویژه زندگینامه شهید بابایی، تولید نماهنگ و بارگذاری مستندهای فاخر درباره این دو شهید بزرگوار را در دستور کار دارد. بارگذری محتوایی وبسایت مرکز و بسترهای دیگر فضای مجازی و همچنین انعکاس این مراسم در تمام شبکه های اجتماعی،بازنشر پوستر و عکس نوشت به صورت تامینی با همین موضوع و تولید و بازنشر گزارش های خبری و تلویزیونی از جمله فعالیت های این معاونت برای این رویداد می باشد.
گفتنی است یادواره شهیدان سرلشگر خلبان بابایی و لشگری روز پنج‌شنبه ۱۷ مرداد ماه سال جاری در حسینیه امامزاده‌ حسین(ع) شهر قزوین برگزار می‌شود.
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین