جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

پیر جماران - نمایش محتوای صدا

 

 

پیر جماران

14 خرداد ماه سال 1368 یکی از تلخ ترین و غمبارترین روزهای تاریخ ایران به شمار می رود، روزی که بت شکن قرن و ابراهیم زمان از میان ملت ایران پر کشید و کوله باری از غم و اندوه را برای دوستدارانش به یادگار گذاشت.

آنچه که باعث التیام یافتن درگذشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی شد، انتخاب آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان رهبر جدید انقلاب اسلامی بود که موجی از شور و نشاط را در میان آحاد ملت ایران ایجاد کرد به طوری که بسیاری از مردم برای تجدید میثاق با رهبر انقلاب با ایشان دیدار کردند.

صدای مرکز قزوین در راستای آشنایی با سیره و روش زندگی حضرت روح الله خصوصا زندگی سیاسی و روحیه استکبار ستیزی، انعکاس عشق و ارادت مردم نسبت به ایشان و تبیین اصل ولایت فقیه و بیان ویژگی های رهبری جامعه اسلامی برنامه پیر جماران را تولید و پخش نمود.

ویژه برنامه پیر جماران شامل آیتم های متنوعی می باشد این آیتم ها شامل : گفتار گوینده، موسیقی بی کلام و با کلام و نوحه و مداحی، بخش های گزارشی، روایت، کارشناسی، کلام رهبری و حضرت امام در فواصل برنامه و پخش تماسهای مردمی و بیان پیامک ها و دل نوشته های شنوندگان محترم می باشد.

در این برنامه یکی از شعرای استان در مورد رحلت امام شعری را ایراد نمودند و در ضمن ارتباط زنده تلفنی با گزارشگر محترم حاضر در حرم حضرت امام (ره) برقرار شد .

این برنامه در صبح روز 14 خرداد ماه از ساعت 10:30 به مدت 90 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین تولید و پخش شد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: آقای محمد علی مختاری

گوینده: آقای لامعی

گزارشگر: آقای امیر علی اکبر بیگ     

نویسنده: آقای معراجی

تاریخ تولید: 1395


نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های رادیو قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
26% 9 a. صدای روستا
29% 10 b. گلستان قصه
24% 8 c. پندهای قندپهلو
21% 7 d. خندانک

کل آرا: 34

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.