جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

پیش بینی شبکه قزوین برای ایام الله دهه فجر - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

پیش بینی شبکه قزوین برای ایام الله دهه فجر


صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر برنامه های ویژه ای را پیش بینی نموده است.
به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ رسانه استانی با هدف آشنایی و درک بیشتر مخاطبان نسبت به مفاهیم نهفته در بیانیه گام دوم انقلاب، ضمن پرداخت و استفاده از این مفاهیم در برنامه های خود به استقبال دهه فجر می رود.
حسن اکبری گفت: سیمای قزوین با تولید برنامه جنگ شبانه «چهلستون»، انعکاس همزمان راهپیمایی 22بهمن در بیش از 20نقطه استان و پرداخت در قالب گزارش و حضور مهمان ویژه در برنامه های صبحگاهی و خانواده به موضوع دهه فجر می پردازد. شبکه قزوین همچنین دو مسابقه «دوربین من؛رسانه من» با هدف دریافت عکس های مردمی با موضوع دهه فجر و «مسابقه تلفنی» ویژه دهه فجر را برای این ایام در دستور کار دارد. تولید موشن گرافیک از دستاوردهای چهل ساله انقلاب در استان و ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استان در راستای گام دوم و تولید و پخش برنامه «نوای مینودری» با استفاده از ترانه های دهه فجر بر روی تصاویر انقلاب قزوین از دیگر برنامه های پیش بینی شده شبکه قزوین برای دهه فجر است.
مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین با اشاره به تدارک ویژه بخش تامین سیمای مرکز قزوین برای ایام الله دهه فجر گفت: شبکه قزوین با پخش فیلم های سینمایی، سریال و مستند های متناسب با حال و هوای دهه فجر همراه بینندگان خواهد بود. پخش سریال ارمغان تاریکی ، سریال نفس ، پخش 15 مورد فیلم سیمایی مانند: تشریفات، کابینه، ترم زمستان، ای ایران، و پخش مستند مینودر ماندگار در ۲۶قسمت ۳۰ دقیقه ای، آن سالها در ۲۰  قسمت ۳۰ دقیقه ای، دیکته ای برای دیکتاتور، بیم و امید و عصر خمینی از جمله این برنامه ها می باشد. شبکه قزوین در ایام الله دهه فجر از آثار تولیدی مرکز همچون: مستند آن سالها در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه ای، برنامه گفتگو محور مینودر ماندگار در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه ای، مستند ملک مینو به مدت ۳۰ دقیقه، نماهنگ انقلابی در ۳ قسمت ۵ دقیقه ای، مسابقه تلفنی چهل چراغ در ۱۰۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای، مستند تاجرزاده انقلابی در ۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای، مستند طبیب عشق به مدت ۴۵ دقیقه، تله فیلم متین بانو که در دست تولید است و ویدئو گرافیک های تولید شده مرکز را از سیمای مرکز قزوین تقدیم مخاطبان خواهد کرد.
وی افزود: رادیو قزوین هم با برنامه «میدان انقلاب» از 11 تا 21 بهمن ماه هرروز به مدت 75 دقیقه با هدف انعکاس جشن انقلاب در استان و ایجاد فضای شاد عصرگاهی به معرفی و گفتگو با چهره های انقلابی استان می پردازد. صدای مرکز قزوین همچنین با ویژه برنامه زنده «روز خدا» به مدت 180 دقیقه به انعکاس راهپیمایی مردم شهر قزوین و مناطق مختلف استان در یوم الله 22 بهمن می پردازد.
حسن اکبری گفت: خبر مرکز قزوین هم با تهیه، تولید و پخش خبر، گزارش های خبری و تولیدی مهمترین رویدادهای دهه فجر امسال را در شبکه های استانی و سراسری منعکس خواهد نمود و همچنین حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن در سراسر استان را پوشش می دهد.
وی با اشاره به برنامه های معاونت فضای مجازی این مرکز برای دهه فجر گفت: طراحی صفحات ویژه ایام الله دهه فجر در وب سایت و صفحه اشتراک ویدیو رسمی مرکز، طراحی و پیاده سازی پویش مردمی ویژه دهه فجر با هدف دریافت و انتشار آثار ارسالی مردمی در قالب های عکس نوشت کاریکاتور ویدیو پادکست و ... در تمامی شبکه های اجتماعی و ترند سازی هشتک های پرمخاطب و جریان سازی همچون #دهه_فجر #دهه_فجر_مبارک #انقلاب_اسلامی_انقلاب_فاطمی #فجر_نور در تمامی شبکه های اجتماعی بخشی از برنامه های این معاونت برای دهه فجر خواهد بود.
 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین