سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

کتابفروشی هد هد - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کتابفروشی هد هد

سریال کتابفروشی هد هد ماجرای یک کتاب فروشی که در اتوبوس هست و کتاب فروشی سیار نامیده می شود را به تصویر می کشد کتاب فروش در طول سفرهای درون شهری خود با بعضی از افراد که مشکلی دارند روبرو می شود.

سریال «کتابفروشی هد هد» محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما دارای 13 قسمت 45دقیقه‌ای است که به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام سال 85 از شبکه سه سیما به پخش رسید و نگارش آن را نغمه ثمینی برعهده داشت.

این سریال داستان کیوان کتابچی است که فوق لیسانس ارتباطات دارد و  پس از مرگ پدرش، به دلیل علاقه به کتاب تصمیم می‌گیرد شغل پدری یعنی کتابفروشی را ادامه دهد، اما نیاز خانواده خواهر به ارثیه پدری موجب تقسیم ارث و پس از آن فروش سهم‌الارث وی به خواهرش می‌شود. کیوان در ضمن آشنایی با راننده میانسال یک اتوبوس قدیمی، به فکر راه‌اندازی کتابفروشی سیار می‌افتد و با کمک این راننده و نیز با حمایت‌ها و دلگرمی‌های عمه خانم و خواهرزاده‌اش پوپک فکر خود را عملی می‌کند و...

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

امیر حسین صدیق ، راضیه برومند، علی اوسیوند، محمود بصیری ، افسانه چهره آزاد، کاوه کاویان ، سحر دولتشاهی ، حسن احمدی مقدم ، دلارام مستوفی و فرهاد آئیش به ایفای نقش می پردازند. علاوه بر بازیگرانی که نامشان آمده ، هنرمندان دیگری چون مهرانه مهین ترابی ، مریم سعادت ، لیلی رشیدی ، رضا عطاران ، بهرام شاه محمدلو، بهاره رهنما، شاهرخ فروتنیان ، عبدالرضا زهره کرمانی ، رامین ناصر نصیر، نیره فراهانی ، گلاره عباسی ، لیدا عباسی ، سپیده صیفوری ، رومینا سلیمانیه ، گیتی معینی و… گروه بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند.

کارگردان : مرضیه برومند

نویسنده : نغمه ثمینی

تیتراژ : ساسان توکلی فارسانی

برنامه ریز : فرشاد ارج

مدیر تولید : اصلان مرتضائی

صداگذاری و میکس : سودابه سعیدنیا

صدابردار : ساسان نخعی و مرتضی اصلان زاده

تدوین : سهراب شاه محمدلو

تهیه کنندگان : مهران مهام و ایرج محمدینمایش نظرسنجی

مخاطب گرامی،کدام یک از برنامه های شبکه قزوین را بیشتر می پسندید؟
% آرا
85% 374 a. نقطه سر خط
7% 31 b. تا آسمان
2% 7 c. باقلوا
6% 26 d. چهل ستون

کل آرا: 438

Voting is disabled because this poll expired on ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۲:۰۰.