جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

کتاب طب کبیر(فرشته نجات) - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

کتاب طب کبیر(فرشته نجات)

کتاب طب کبیر(فرشته نجات)

Great medicine book (guardian angel)

طب کبیر یا فرشته نجات عنوان کتابی است که توسط آقای محمد سرورالدین نگارش گردیده و بوسیله انتشارات عطایی به زبان فارسی در 392 صفحه در اندازه وزیری و در سال 1390 به چاپ رسیده است.

با توفيق پروردگار توانا نگارنده اين مجموعه را از 22 كتاب مختلف جمع آورى نموده و فهرست جداگانه اى براى هر يك از امراض با ذكر شماره صفحه و نام كتب تنظيم نموده است.

چون در پائين بعضى از صفحات منابع مطالب مندرج يادآورى نشده به همين مناسبت يادآورى مى شود كه هر چه در كتاب فوق راجع به اظهار طبابت و تمجيد هست مربوط به منابع كتاب است و نويسنده از خوانندگان عزيز و ارباب دانش تقاضا مى نمايد به هر نقصى برخورد كردند؛

 لطفا يادآورى فرمايند تا در چاپ هاى بعدى در نهايت سپاسگزارى از راهنمائيهاى اهل مطالعه استفاده شود و منظور نگارنده از گلچينى و چاپ كتاب فوق خدمت به همنوعان بوده و تمام مطالب از كتابهاى ذيل جمع آورى شده است :

اسرار خوراكيها- معالجه بدون دارو- فوائد گياهخوارى- راهنماى تندرستى- درمان طبيعى- مفاتيح الجنان- كتاب خطى- فرهنگ خوراكيها- راهنماى نجات از مرگ مصنوعى- كشف الاخطار- نسخهء تجربه شده- اعجاز خوراكيها- طب الصادق- سبزيها و ميوه هاى شفابخش- روزنامهء اطلاعات- سبزيها و ميوه ها و ويتامين ها- جامع عباسى- تحفهء حكيم مؤمن- طب و بهداشت در اسلام- تجربه شده- گذرنامه براى يك زندگى نوين- فصول المهمه .

اين كتاب شما را به اسرار نهفته در خوراكي ها آشنا كرده و رمز طول عمر يعني آب حيات را به شما ثابت خواه كرد كه كليه امراض مستقيم و غيرمستقيم با سوء تغذيه ارتباط داشته و درمان همگي بيماريها در مواد غذائي جمع شده است.

 

با تغذيه نه تنها مي توان امراض عفوني را معالجه كرد، بلكه با خوردن غذاي خوب و متناسب مي توان از ابتلا به كليه امراض جلوگيري كرد.از فهرستهای این کتاب می توان به مواردی همچون اسهال-اسهال خوني-امراض جلدي-اگزما-اعصاب-بواسير-بچه هاي شيرخوار- و... اشاره کرد.

جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام میخوام کتاب طب الکبیر رو دانلود کنم انا په... نعمت الله ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ ۱۴:۱۹
واقعا بسیار عالی احمد زمان ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ ۱۱:۳۸

نعمت الله
سلام میخوام کتاب طب الکبیر رو دانلود کنم انا په جوری
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ ۱۴:۱۹
احمد زمان
واقعا بسیار عالی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ ۱۱:۳۸