سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین | یک‌شنبه، ۱۰ مهر ۱۴۰۱

کلبه مهر - نمایش محتوای صدا

 

 

کلبه مهر

Loading the player...
برنامه کلبه مهر هر روز هفته بجز جمعه ها ساعت 9:30 به مدت 60 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.
 برنامه رادیویی در حوزه خانواده کلبه مهر است. موضوعات حوزه خانواده دسته بندی و در شش روز هفته تقسیم شده است تا در برگیرنده همه موارد مربوط به خانواده باشد. لذا برای دستیابی به اهداف و ماموریت های تعریف شده برای برنامه، شنبه ها محور برنامه مبحث روانشناسی و مشاوره کودکان و نوجوانان- یکشنبه ها محور برنامه مباحث مربوط به زوجهای جوان- دوشنبه ها محور برنامه دین و اخلاق در خانواده- سه شنبه ها محور برنامه بهداشت و تغذیه و پیشگیری از بیماریهای خاص- چهارشنبه ها محور برنامه مبحث پزشکی- پنجشنبه ها محور برنامه مبحث سبک زندگی و مسائل مبتلا به خانواده ها می باشد.
در این برنامه ابتدا گوینده  به معرفی آیتم های برنامه می پردازد و سپس جهت ورود به بخش موضوعی برنامه مطالبی را بیان می کند تا ذهن مخاطب برای شنیدن مباحث آماده شود و یک نمای کلی از موضوع برنامه ارائه می شود. بعد از بیان موضوع برنامه  کارشناس محترم در مورد موضوع نکاتی مهم و اساسی را بیان می نماید و همچنین سوالات مخاطبین برنامه را درباره موضوع پاسخ می دهد.
یکی از آیتم های مهم این برنامه آیتم کلید طلایی است که هر روز نکته، حدیث یا کلام برجسته ای در زمینه مبحث کلی همان روز پخش می شود. علاوه برآن در این برنامه هر روز دو گزارش در دو بخش مجزا تهیه و پخش می گردد که یک بخش گزارش در خصوص موضوع برنامه می باشد و بخش دیگر گزارش ویژه با موضوع محوری خانواده مانند معرفی یک خانواده موفق، فعال قرآنی، موفق در زمینه علمی، یک زوج خوشبخت، گزارش مناسبتهای ملی و مذهبی می باشد. بخش دیگر برنامه حرف های خودمانی می باشد که در قالب داستان و روایت بیان می شود. پیامهای متنی و تلفنی شنوندگان در لابه لای برنامه به تکمیل شدن بحث و گفتگوی کارشناسی برنامه کمک می نماید.
بخش اخبار و دانستنی های بانوان ، موسیقی باکلام، موسیقی بی کلام و پیامهای تلفنی از دیگر بخش های برنامه می باشد.
تاریخ تولید: 1395
  • تهیه کننده: خانم اکرم السادات میری
  • نویسندگان: خانمها مریم قلی خانی – اکرم السادت میری
  • گویندگان: خانمها شهناز خواجه وند - رقیه امیرشاهی
  • گزارشگر: خانم گلی یوسف حلوایی
  • ارتباطات: خانم پوران عزیزپور


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام من برنامه کلبه مهر را هر روز می شنوم و از... فاطمه ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۱۷

فاطمه
سلام من برنامه کلبه مهر را هر روز می شنوم و از شنوندگان این برنامه خوب هستم.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۴:۱۷