سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

کلبه مهر - نمایش محتوای صدا

 

 

کلبه مهر

Loading the player...
برنامه کلبه مهر هر روز هفته بجز جمعه ها ساعت 9:30 به مدت 60 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.
صدای مرکز قزوین در راستای آشنایی خانواده های استان با مسائل گوناگون اجتماعی، فرهنگی و افزایش سطح آگاهی و اطلاعات زن و خانواده برنامه کلبه مهر را تهیه و تولید می نماید. از اهداف تولید برنامه تشویق به ازدواج و سبک زندگی مناسب و مهارت های زندگی، حمایت و پاسداری از کیان خانواده بر پایه فرهنگ اسلامی، اصلاح و ارتقای گرایش ها، آگاهی ها و راهکارهای زندگی و بهبود سبک زندگی و روشها و رفتارهای اجتماعی می باشد.
برنامه شامل آیتم های متنوعی مانند: آرم، کلام مجری، گزارش، بخش کارشناسی، موسیقی با کلام و بی کلام، مسابقه و تلفن و پیامک می باشد. موضوعات حوزه خانواده دسته بندی و در شش روز هفته تقسیم شده است تا در برگیرنده همه موارد مربوط به خانواده باشد. لذا برای دستیابی به اهداف و ماموریت های تعریف شده برای برنامه، شنبه ها: تربیت فرزندان شامل کودکان و نوجوانان، یکشنبه ها : مهارتهای زندگی مشترک همسران به ویژه همسران جوان، دوشنبه ها: مسائل دینی واخلاقی در خانواده، سه شنبه ها: موضوعات پزشکی وسلامتی، چهارشنبه ها : تغذیه و بهداشت (شامل همه افراد خانواده وسالمندان)،
پنج شنبه ها: سبک زندگی خانوادگی(اقتصاد خانواده، حقوق خانواده و اوقات فراغت و...) می باشد.
تاریخ تولید: 1396
  • تهیه کننده: خانم آمنه پاکدامن
  • نویسنده: خانم زهرا باقری
  • گویندگان: خانمها شهناز خواجه وند - رقیه امیرشاهی
  • گزارشگر: خانم  پریسا نقی زاده


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه کلبه مهر را خیلی دوست دارم . هر روز... امین ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۱:۳۴

امین
سلام برنامه کلبه مهر را خیلی دوست دارم . هر روز صبح راس ساعت شنونده این برنامه هستم. موضوعات انتخابی برنامه بسیار مناسب خانواده ها و مشکلات آنها می باشد.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۱:۳۴