اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۶

کلبه مهر - نمایش محتوای صدا

 

 

کلبه مهر

Loading the player...
برنامه کلبه مهر هر روز هفته بجز جمعه ها ساعت 9:30 به مدت 60 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین تولید و پخش می شود.
صدای مرکز قزوین در راستای آشنایی خانواده های استان با مسائل گوناگون اجتماعی، فرهنگی و افزایش سطح آگاهی و اطلاعات زن و خانواده برنامه کلبه مهر را تهیه و تولید می نماید. از اهداف تولید برنامه تشویق به ازدواج و سبک زندگی مناسب و مهارت های زندگی، حمایت و پاسداری از کیان خانواده بر پایه فرهنگ اسلامی، اصلاح و ارتقای گرایش ها، آگاهی ها و راهکارهای زندگی و بهبود سبک زندگی و روشها و رفتارهای اجتماعی می باشد.
برنامه شامل آیتم های متنوعی مانند: آرم، کلام مجری، گزارش، بخش کارشناسی، موسیقی با کلام و بی کلام، مسابقه و تلفن و پیامک می باشد. موضوعات حوزه خانواده دسته بندی و در شش روز هفته تقسیم شده است تا در برگیرنده همه موارد مربوط به خانواده باشد. لذا برای دستیابی به اهداف و ماموریت های تعریف شده برای برنامه، شنبه ها: تربیت فرزندان شامل کودکان و نوجوانان، یکشنبه ها : مهارتهای زندگی مشترک همسران به ویژه همسران جوان، دوشنبه ها: مسائل دینی واخلاقی در خانواده، سه شنبه ها: موضوعات پزشکی وسلامتی، چهارشنبه ها : تغذیه و بهداشت (شامل همه افراد خانواده وسالمندان)،
پنج شنبه ها: سبک زندگی خانوادگی(اقتصاد خانواده، حقوق خانواده و اوقات فراغت و...) می باشد.
تاریخ تولید: 1396
  • تهیه کننده: خانم آمنه پاکدامن
  • نویسنده: خانم زهرا باقری
  • گویندگان: خانمها شهناز خواجه وند - رقیه امیرشاهی
  • گزارشگر: خانم  پریسا نقی زاده
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.5 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه کلبه مهر را خیلی دوست دارم . هر روز... امین ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۱:۳۴

امین
سلام برنامه کلبه مهر را خیلی دوست دارم . هر روز صبح راس ساعت شنونده این برنامه هستم. موضوعات انتخابی برنامه بسیار مناسب خانواده ها و مشکلات آنها می باشد.
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۱۱:۳۴