جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

گام های استوار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گام های استوار

گام های استوار

همزمان با به ثمر رسيدن انقلاب اسلامی، ارتش رژيم شاهنشاهی كه پيكره اصلی آن را جوانان برومند خانواده‌های مسلمان و اغلب مستضعف ايرانی تشكيل می‌داد، به ندای آسمانی رهبر انقلاب لبيک گفت و در نتيجه همصدا و همراه با امت در براندازی رژيم ستمشاهی وستيز بی امان با دشمنان داخلی و خارجی انقلاب برخاست و به عنوان نخستين بازوی توانمند نظامی انقلاب در جهت تحقق اهداف جمهوری اسلامی ايران تلاشهای خستگی ناپذير و مستمری را با فداكاری و ايثار و در ابعاد مختلف آغاز كرد.

امام خمینی نیز (ره) با صدور پیامی تاریخی در تاریخ 29 فروردین سال 58 خطاب به ملت ، سنگ بنای روز ارتش را گذاشتند. دربخشی از پیام امام خمینی(ره) آمده بود:
 
«روز چهارشنبه 29 فروردین روز ارتش اعلام مى‏شود. ارتش محترم در این روز در شهرستانهاى بزرگ با ساز و برگ به رژه بپردازند و پشتیبانى خود را از جمهورى اسلامى و ملت بزرگ ایران و حضور خود را براى فداكارى در راه استقلال و حفظ مرزهاى كشور اعلام نمایند. ملت ایران موظفند از ارتش اسلامى استقبال كنند و احترام برادرانه از آنان نمایند.»

از آن تاریخ به بعد هرسال در سالگرد صدور این پیام، روز ارتش در سراسر کشور جشن گرفته می شود و ارتش در شهرهای مختلف به رژه و نمایش قدرت می پردازد.

به منظور انعکاس هرچه باشکوه تر مراسم سیمای مرکز قزوین اقدام به پخش زنده صلابت و قدرت نمایی لشگر 16 زرهی قزوین نمود.

برنامه گام های استوار از ساعت 8 و 45 دقیقه 29 فروردین شروع و به مدت 1 ساعت و 30 دقیقه بصورت زنده و به تهیه کنندگی آقای نبی اله نظری از سیمای مرکز قزوین پخش گردید.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده: آقای نبی اله نظریجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
چرا نمیشه دانلود کرد ؟؟؟ از کجا میشه فیلم رو تهیه... سهیل ۱۳۹۴/۰۲/۸ ۲۱:۲۸
چرا نمیشه دانلود کرد ؟؟؟ از کجا میشه فیلم رو تهیه... سهیل ۱۳۹۴/۰۲/۸ ۲۱:۲۹

سهیل
چرا نمیشه دانلود کرد ؟؟؟ از کجا میشه فیلم رو تهیه کرد ؟؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۲/۸ ۲۱:۲۹
سهیل
چرا نمیشه دانلود کرد ؟؟؟ از کجا میشه فیلم رو تهیه کرد ؟؟
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۲/۸ ۲۱:۲۸