اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۴ مهر ۱۳۹۶

گلباران - نمایش محتوای صدا

 

 

گلباران

Loading the player...
برنامه گلباران در تاریخ های 95/12/29 تا 96/1/1 ساعت 19 و در تاریخ های 2 /96/1 تا 96/1/14 ساعت 17:30 به مدت 120 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش خواهد شد.
نوروز کهنسال‌ترین آیین ملی در جهان است که جاودانه مانده و یکی از عوامل تداوم فرهنگ ایرانیان است. عید نوروز در فرهنگ و تمدن ما ایرانیان جایگاه ویژه ای دارد و شناخت آداب و رسوم و فرهنگ خاص این ایام امری ضروری است.
صدای مرکز قزوین در نظر دارد ویژه برنامه گلباران را جهت ایجاد فضایی سرگرم کننده و شاد برای مخاطبین در ایام عصرگاهی نوروز فراهم کند. این برنامه تلاش خواهد کرد تا مخاطبان را با کارهای مثبت
اجتماعی و اخلاقی ، آداب و رسوم نوروز ، تقویت روابط خانوادگی و اجتماعی آشنا سازد. محورهای موضوعی برنامه شامل توجه به تحول طبیعت سفره هفت سین ، فراموش کردن کدورت ها و کینه ها ، استفاده از تعطیلات برای انجام کارهای متنوع ، آرزوهای خوب برای همنوعان ، بهترین آیین ها و سنت های نوروز ، سوغات و سفر های نوروزی ، حس خوب مهرورزی و توجه به محیط زیست می باشد.
برنامه دارای آیتم های متن برنامه ، بسته های صوتی، معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری استان ، معرفی سوغات ها و صنایع دستی استان قزوین ، معرفی آیین ها وسنت های نوروزی ، گزارش ، ارتباط زنده با دستگاههای ستاد تسهیلات نوروزی ، موسیقی با کلام و تلفن و پیامک های مردمی می باشد.
همچنین قطعات نمایشی شامل بخش لطیفه، نمایش طنز با هدف نقد رفتارهای ناصحیح اجتماعی و ترویج رفتارهای پسندیده فراموش شده ، نمایش مرشد و بچه مرشد می باشد. 
تاریخ تولید: 1395
  • تهیه کنندگان: گروه تهیه کنندگان
  • گویندگان: گروه گویندگان
  • گزارشگران: خانمها پریسا نقی زاده، غزل سلیمانیه، امیر علی اکبر بیک
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه گلباران برنامه شاد و خوبی است. من هر... ناصر ۱۳۹۶/۰۱/۸ ۰۸:۴۳

ناصر
سلام برنامه گلباران برنامه شاد و خوبی است. من هر روز عصر شنونده این برنامه هستم.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۱/۸ ۰۸:۴۳