سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

گلبانگ پیروزی - نمایش محتوای صدا

 

 

گلبانگ پیروزی

حضور گسترده و میلیونی ایرانیان در بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری در راهپیمایی 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب، در رسانه‌های بین‌المللی بازتابی گسترده‌ای دارد و هر یک از رسانه‌های بین‌المللی خبر این روز عظیم ملت ایران را در صدر اخبار خود قرار می دهند. سیمای مرکز قزوین با دعوت از احاد مردم جهت حضور گسترده و همه جانبه در راهپیمایی 22 بهمن همچون سالهای گذشته به انعکاس این حضور در این جشن بزرگ اقدام به تهیه ویژه برنامه ای با عنوان« گلبانگ پیروزی» نموده است.

ویژه برنامه گلبانگ پیروزی در روز 21 بهمن از ساعت 8 صبح شروع و تا ساعت 20 و 45 دقیقه شب ادامه می یابد. در این برنامه از لزوم و ضرورت حضور مردم صحبت می شود. در برنامه روز 22 بهمن که از ساعت 8 صبح شروع می شود .  برنامه بصورت استودیویی و زنده تهیه و پخش خواهد شد. هم زمان با شروع راهپیمایی یعنی از ساعت 10 تا پایان قرائت قطع نامه ، گزارشگران با مردم در این راهپیمایی شرکت می نمایند و گزارشهای متنوعی از این حضور به نمایش می گذارند.

 در برنامه گلبانگ پیروزی با بهره گیری از اشعار حماسی، دعوت به حضور هر چه بیشتر و گسترده تر مردم در راهپیمایی، پخش کلام امام و رهبری، به بیان ضرورت وحدت و همدلی و آبادانی کشور پرداخته و سعی می شود با اعلام مسیرهای راهپیمایی، حضور مهمان و اجرای خواننده در استودیو ، دستاوردهای مهم انقلاب نیز پرداخته شود . در لابه لای بخش مختلف، وله ها و کلیپ های متنوعی با حال و هوای متناسب با ایام دهه فجر پخش نماید.

 گلبانگ پیروزی به تهیه کنندگی نبی اله نظری – کارگردانی صادق قاسمی و حامد باقری – مجریان علی کاتبی و لیلا حبیب پور- گزارشگران فاطمه باقری چیزه و عماد عاملی در دو روز ، به مدت 660 دقیقه بصورت زنده از سیمای مرکز قزوین تهیه ، تولید و پخش می گردد.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کنندگی نبی اله نظری

کارگردان: صادق قاسمی و حامد باقری

مجریان علی کاتبی و لیلا حبیب پور

گزارشگران فاطمه باقری چیزه و عماد عاملی و مجتبی استیلاف