جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

گلدونه ها - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گلدونه ها

Loading the player...

گلدونه ها

تلویزیون در هزاره سوم دیگر نقش سرگرمی نداشته بلکه ازمهمترین ارکان آموزش و پرورش در بین جوامع می باشد.پرداختن درست و منطقی به آن با توجه به نیازهای جامعه فرصت مغتنمی است که در صورت سهل انگاری تبدیل به تهدید می گردد. با توجه به تعبیر امام(ره) "تلویزیون یک دانشگاه عمومی" بوده ، باید حداکثر توان خود را برای جذب مخاطب خردسال که سرمایه های ایران اسلامی می باشند که به کار بست.

گلدونه ها از آیتم های متنوعی تشکیل شده است این آیتم ها شامل: اجرای مجری- معرفی بچه های داخل استودیو- آی قصه قصه قصه - اجرای نمایش و پخش کارتون و آیتم های متنوع دیگر می باشد.

از دیگر آیتم برنامه وجود دو عروسک به نام  باید(پسر) و نباید(دختر) و خاله ی آنها می باشد. خاله ی باید و نباید نقش مجری را هم در طول برنامه برعهده دارد و ارتباط مستقیمی با بچه های داخل استودیو و بینندگان برقرار می کند.

شخصیت های " باید" و " نباید" در راستای طرح موضوع، کشمکشی با توجه به روحیات خویش بوجود می آورند و در پایان پیام آموزشی این کشمکش به بچه ها منتقل می گردد. برای شادتر شدن فضای برنامه ترانه هایی به زبان باید و نباید در طول برنامه و با مشارکت بچه ها اجرا می گردد.

گلدونه ها در 133 قسمت ، روزهای فرد، ساعت 17 ، به مدت 35 دقیقه و به تهیه کنندگی محسن آقالر و مجری گری خانم بهاره سلیمانی از سیمای مرکز قزوین تولید و پخش می گردد.