سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

یادواره شهدای غواص و 120 شهید دیگر درقزوین - نمایش محتوایی خبر

 

 

یادواره شهدای غواص و 120 شهید دیگر درقزوین

یادواره شهدای غواص و 120 شهید دیگر درقزوین

یادواره شهدای غواص و 120 شهید دیگر درقزوین

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛ یادواره شهدای غواص و 120 شهید گردان های محمد رسول الله(ص)، امام رضا(ع) و حضرت زهرا(س) دیشب در مسجد غدیر قزوین برگزار شد.
رییس قرارگاه فرهنگی عمار و استاد درس خارج حوزه علمیه قم در این مراسم گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس در برابر دشمن تا دندان مسلح بعثی ایستادند چرا که پیرو امر ولایت و رهبری بودند.
حجت الاسلام مهدی طائب افزود: کربلای 4 نشان از غربت رزمندگانی دارد که در عملیاتی آبی - خاکی برای دفاع از اسلام و مرزهای کشور  خود را فدا کردند و حتی پیکر پاک بسیاری از آنان هنوز گمنام است.
وی با اشاره به پشتیبانی و تبعیت مردم از ولایت فقیه در دفع نفوذ دشمنان افزود: حرکت رو به جلو انقلاب اسلامی، توان دشمن را با تمام سلاح های پیشرفته شان، گرفت و این نقطه اتکا دوران دفاع مقدس بود.
رییس قرارگاه فرهنگی عمار اظهار داشت: دفاع از اسلام امروز در مرزها تبیین نمی شود بلکه ماندگاری اسلام در منطقه اهمیت دارد؛ کسی گمان نمی کرد که امروز جوانان ایرانی هزاران فرسنگ دورتر از مرزهای کشور، در برابر دشمنان دین خدا بایستند و شجاعانه و دلاورانه مبارزه و دفاع کنند.
وی با اشاره اینکه باید فرهنگ سرخ شهادت را در جامعه زنده نگهداریم گفت: جوانان امروز با وجود اینکه دفاع 8 ساله ایران را ندیده اند باز هم برای دفاع از مرزهای اسلامی به سوریه رفته و جان خود را فدا می کنند.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.