جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

یادواره شهدا به مناسبت 13 آبان، روز دانش‌آموز - نمایش محتوایی خبر

 

 

یادواره شهدا به مناسبت 13 آبان، روز دانش‌آموز

یادواره شهدا به مناسبت 13 آبان، روز دانش‌آموز

یادواره شهدا به مناسبت 13 آبان، روز دانش‌آموز

خبرگزاری صدا و سیما-قزوین؛یادواره 156 شهید آبان و آذر ماه در قزوین به  مناسبت 13 آبان، روز دانش‌آموز  برگزار می‌شود
همزمان با گرامیداشت روز 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز، دانشجو و سایر شهدای آبان و آذر ماه قزوین و حومه برگزار می‌شود.
یادواره 156 شهید آبان و آذر ماه قزوین و حومه مربوط به عملیات‌‌های پیروزمند محرم، والفجر4، نصر8، نصر9، طریق‌القدس و مطلع‌الفجر است که طی دوران 8 سال دفاع مقدس در این ماه‌ها به شهادت رسیدند.
همچنین یکصد و 67 نفر از والدین شهدا که طی آبان و آذر ماه سال‌های گذشته دار فانی را وداع گفته و به فرزندان شهیدشان پیوستند، یاد و خاطره آن‌ها همزمان با این یادواره گرامی داشته می‌شود.
در این یادواره، حجت‌الاسلام سیدحسن موسوی‌موینی، امام جمعه محمدیه پیرامون فداکاری‌های شهدا در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و فرهنگ ایثار و شهادت به سخنرانی خواهد پرداخت.
این یادواره، پنج‌شنبه 14 آبان ماه سال‌جاری از ساعت 14:30 تا 16 در حسینیه امامزاده حسین(ع) با هدف زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود.
مدعوین شرکت‌کننده پس از برگزاری این یادواره در گلزار شهدای قزوین حضور می‌یابند و ضمن قرائت فاتحه، با آرمان‌های شهیدان تجدید بیعت خواهند کرد.جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.