سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

یاد یار - نمایش محتوای صدا

 

 

یاد یار

خرداد سال 1368 به نیمه نزدیک می شد که مردم خبر ناگوار بیماری امامشان را شنیدند. از آن روز در مسجدها و تکیه ها و در هر کوی و برزن، صدای نیایش آنان جاری بود. اگرچه تقدیر خداوند، امری دیگر بود: «یا اَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ اِرْجِعی اِلی رَبِّکِ، راضِیَةً مَرضِیهً» شنبه 13 خرداد، ساعت 20:22 بعدازظهر، کوچ ابدی آن پیر فرزانه آغاز شد.

قلبی از کار ایستاد که میلیونها قلب را به نور خدا و معنویت احیا کرده بود. امام با آرامش و طمأنینه ملکوتی، در حالی که لب هایش به ذکر حق مترنم بود، رهسپار دیار یار شد. در رحلت او گویی که زلزله ای عظیم رخ داده باشد، بغض ها ترکید و سرتاسر ایران و کانون هایی که در جهان با نام و پیام خمینی آشنا بودند یکپارچه گریستند.

صدای مرکز قزوین در راستای آشنایی با سیره و روش زندگی حضرت امام و اخلاق و عرفان فردی واجتماعی ایشان با شاخص مهرورزی و مهربانی در خانواده و اجتماع و انعکاس عشق و ارادت مردم نسبت به ایشان  برنامه یاد یار را تولید و پخش خواهد نمود.

ویژه برنامه یاد یار شامل آیتم های متنوعی می باشد این آیتم ها شامل : گفتار گوینده، موسیقی بی کلام و با کلام و نوحه و مداحی، بخش های گزارشی، روایت، کارشناسی، کلام رهبری و حضرت امام در فواصل برنامه و پخش تماسهای مردمی و بیان پیامک ها و دل نوشته های شنوندگان محترم می باشد. در این برنامه سعی خواهد شد با کاروانهای اعزامی به حرم امام خمینی (ره) و گزارشگران حاضر در حرم ارتباط برقرار شود .

این برنامه در عصر روز 13 خرداد ماه از ساعت 18:05 به مدت 75 دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین تولید و پخش خواهد شد.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: آقای محمد علی مختاری

گوینده: آقای لامعی

گزارشگر: آقای امیر علی اکبر بیگ

نویسنده: آقای معراجی

تاریخ تولید: 1395