سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

12هزار دقیقه برنامه ویژه دهه فجر در شبکه قزوین - نمایش محتوای روابط عمومی

 

 

12هزار دقیقه برنامه ویژه دهه فجر در شبکه قزوین

صدا و سیمای مرکز قزوین بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر بیش از 12هزار دقیقه برنامه تولید و پخش کرد.
به گفته مدیر دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین؛ سیمای مرکز قزوین در حوزه تولید با 1875 دقیقه برنامه همچون: جنگ شبانه «چهلستون انقلاب»، «حماسه حضور» انعکاس همزمان راهپیمایی ۲۲بهمن در بیش از ۲۰نقطه استان و پرداخت در قالب گزارش و حضور مهمان ویژه در برنامه های صبحگاهی و خانواده به موضوع دهه فجر پرداخت. شبکه قزوین همچنین مسابقه «دوربین من؛رسانه من» با هدف دریافت عکس های مردمی با موضوع دهه فجر را برای این ایام در دستور کار داشت. تولید موشن گرافیک از دستاوردهای چهل ساله انقلاب در استان و تولید و پخش برنامه «نوای مینودری» با استفاده از ترانه های دهه فجر بر روی تصاویر انقلاب قزوین از دیگر برنامه های شبکه قزوین برای دهه فجر بود.
حسن اکبری با اشاره به تدارک ویژه بخش تامین سیمای مرکز قزوین برای ایام الله دهه فجر گفت: شبکه قزوین با 6180 دقیقه برنامه تامینی شامل: پخش فیلم های سینمایی، سریال و مستند های متناسب با حال و هوای دهه فجر همراه بینندگان بود. پخش سریال ارمغان تاریکی ، سریال نفس ، پخش ۱۵ مورد فیلم سیمایی مانند: تشریفات، کابینه، ترم زمستان، ای ایران، و پخش مستند مینودر ماندگار در ۲۶قسمت ۳۰ دقیقه ای، آن سالها در ۲۰  قسمت ۳۰ دقیقه ای، دیکته ای برای دیکتاتور، بیم و امید و عصر خمینی از جمله این برنامه ها می باشد. شبکه قزوین در ایام الله دهه فجر از آثار تولیدی مرکز همچون:برنامه گفتگو محور مینودر ماندگار در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه ای، مستند ملک مینو به مدت ۳۰ دقیقه، نماهنگ انقلابی در ۳ قسمت ۵ دقیقه ای، مسابقه تلفنی چهل چراغ در ۱۰۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای، مستند تاجرزاده انقلابی در ۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای، مستند طبیب عشق به مدت ۴۵ دقیقه، و ویدئو گرافیک های تولید شده مرکز از سیمای مرکز قزوین تقدیم مخاطبان شد.
وی افزود: رادیو قزوین هم با تولید 2510 دقیقه برنامه شامل: «میدان انقلاب» با هدف انعکاس جشن انقلاب در استان و ایجاد فضای شاد عصرگاهی و معرفی و گفتگو با چهره های انقلابی استان، ویژه برنامه زنده «روز خدا» به مدت ۱۸۰ دقیقه با هدف انعکاس راهپیمایی مردم شهر قزوین و مناطق مختلف استان در یوم الله ۲۲ بهمن روی آنتن رفت.

رادیو قزوین همچنین در حوزه تامین با 1427 دقیقه برنامه همچون: نشان راه، جرعه ای از دریا، محل قرار، امام مردم، نمایش، صبح روز پیروزی، شنیدنی های انقلاب، شمس جاوید، بسته های صوتی شهید سلیمانی، سخنرانی، کوچ و کاخ، فرمانده، کتاب انقلاب، آنونس و سرودها و موسیقی های انقلابی همراه شنوندگان بود.
حسن اکبری گفت: خبر مرکز قزوین هم با تهیه، تولید و پخش خبر، گزارش های خبری و تولیدی مهمترین رویدادهای دهه فجر امسال را در شبکه های استانی و سراسری منعکس نمود و همچنین حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی یوم ا... ۲۲ بهمن در سراسر استان را پوشش داد.
وی با اشاره به فعالیت های معاونت فضای مجازی این مرکز در دهه فجر گفت: طراحی صفحات ویژه ایام الله دهه فجر در وب سایت و صفحه اشتراک ویدیو رسمی مرکز، طراحی و پیاده سازی پویش مردمی ویژه دهه فجر با هدف دریافت و انتشار آثار ارسالی مردمی در قالب های عکس نوشت کاریکاتور ویدیو پادکست و ... در تمامی شبکه های اجتماعی و ترند سازی هشتک های پرمخاطب و جریان سازی همچون #دهه_فجر #دهه_فجر_مبارک #انقلاب_اسلامی_انقلاب_فاطمی #فجر_نور در تمامی شبکه های اجتماعی و پوشش زنده اینترنتی راهپیمایی 22بهمن مردم شهر قزوین بخشی از برنامه های این معاونت برای دهه فجر بود.

گفتنی است: شبکه قزوین در طول ایام دهه فجر با شبکه های سراسری همچون: شبکه های 1، 2، 3، 4، 5، شبکه شما و شبکه خبر ارتباط زنده برقرار کرد و حضور و شور و حال مردم انقلابی استان قزوین را در دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن به تصویر کشید.

 شهدای مرکز

سخن بزرگان

پل های ارتباطی با صداوسیمای قزوین

پل ­های ارتباطی با مرکز

روابط عمومی

تلفن گویا: 162

تلفن: 32162112

کد قزوین: 028

پیامک : 30000281

واحد سیما

تلفن: 32162064

پیامک: 30000282

واحد صدا

تلفن: 32162056

پیامک: 30000283

واحد خبر

تلفن: 32162105

پیامک: 30000281

واحد سایت

تلفن: 32162250

نشانی سایت: qazvin.irib.ir

تلفن مرکزی

(تلفنخانه)

تلفن: 4 - 33670070

نشانی مرکز

قزوین، انتهای خیابان نوروزیان، روبروی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)، صدا و سیمای مرکز قزوین