سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

5 هزار و 500 دانش آموز در کلاس های ورزشی پایگاه های تابستانی شرکت می کنند - نمایش محتوایی خبر

 

 

5 هزار و 500 دانش آموز در کلاس های ورزشی پایگاه های تابستانی شرکت می کنند


بالغ بر 220 کلاس ورزشی  برای دختران و پسران در تابستان 95 در حال اجرا می باشد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین در جمع معلمان تربیت بدنی بیان کرد: امروز در عرصه بین المللی دو مؤلفه برای سلامت مطرح است که این دو مؤلفه تغذیه و فعالیت های بدنی روزانه می باشد، این دو در کنار هم می توانند سلامت و نشاط جامعه را به دنبال داشته باشند.
عین اله صادقی افزود: آموزش و پرورش استان به دنبال توسعه کانون های ورزشی و حضور حداکثری در عرصه های ورزش همگانی و قهرمانی است و در این راستا برنامه های متنوعی در جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش اموزان در نظر گرفته شده است.
صادقی تصریح کرد: در کانون های ورزشی آموزش و پرورش کلاس هایی در رشته های ورزشی والیبال، بسکتبال، هندبال، ژیمناستیک، شنا، تکواندو، فوتسال و ... برای دانش آموزان برگزار می گردد، بالغ بر 220 کلاس ورزشی در این رشته ها برای دختران و پسران در تابستان 95 در حال اجرا می باشد.
وی اضافه کرد: بالغ بر 5500  دانش آموز در 25 سالن ورزشی در اوقات فراغت خود، مشغول یادگیری رشته های مختلف ورزشی و سپری کردن زمان های طلایی تابستان به بهترین نحو ممکن می باشند.
معاون تربیت بدنی و سلامت قزوین تأکید کرد: از دیگر فعالیت های کانون های ورزشی در اوقات فراغت تابستان می توان به برگزاری مسابقات بین کانونی، برگزاری مسابقات با استان های همجوار و اجرای برنامه های متنوع تفریحی و اردویی اشاره کرد.
منبع:خبرگزاری صداوسیماجستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته به صورت موقت در دسترس نمی‌باشد.