Skip to Content
ایران ساخت

ایران ساخت

برنامه رادیویی «ایران ساخت» با معرفی توانمندی های بومی در تولید کالای باکیفیت ایرانی روزهای دوشنبه هر هفته به مدت 30 دقیقه ازساعت 12:05 از شبکه ی استانی صدای مرکز قزوین پخش می شود.

نبض

برنامه تلویزیونی «نبض» با رویکرد مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی؛ روزهای یکشنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۲:۳۰ به مدت۳۰ دقیقه از شبکه استانی سیمای قزوین پخش می شود.

یه جای خوب

برنامه تلویزیونی «یه جای خوب» با موضوع شناخت ویژگی های هر روستا به مدت ۳۰ دقیقه روزهای سه شنبه هر هفته ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه استانی سیمای قزوین پخش می شود.

پلک

برنامه تلویزیونی «پلک» با موضوع ارزشها و هنجارهای نوجوانان به مدت ۴۵ دقیقه روزهای سه شنبه هر هفته؛ساعت ۱۴:۴۵ از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود.

تیک تاک

برنامه تلویزیونی « تیک تاک » روزهای سه شنبه ساعت 18:45 و تکرار آن جمعه ساعت 09:30 با موضوع شناخت و آگاهی نسبت به مشکلات و معظلات به مدت 25 دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز...

نشاط

برنامه تلویزیونی «نشاط» با ایجاد فرصتی در جهت انتقال مفاهیم ورزشی؛جمعه ها ساعت ۲۱:۰۰ به مدت ۹۰ دقیقه از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود.

هم محلی

برنامه تلویزیونی «هم محلی» با ایجاد فضایی صمیمی و شاد به مدت ۷۰ دقیقه؛یکشنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود.

خانه ما

برنامه تلویزیونی «خانه ما» با طرح موضوعات روابط خانوادگی و تحکیم بنیان خانواده به مدت ۷۰ دقیقه؛روزهای زوج هر هفته ساعت ۱۱:۰۰ از شبکه استانی سیمای مرکز قزوین پخش می شود.
رنگ زندگی
راضیه      پنج‌شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴
سلام،خداقوت.من بخش خیاطی رو دنبال میکنم،ممنون میشم...
شب های مینودری
...      شنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۷:۴۹
سلام. آرشیو برانمتونو چطور پیدا کنم... یکی از برنا...
شبهای مینودری
متین      پنج‌شنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷
سلام خسته نباشید بنده برنامه شب های مینودری 25بهمن...
ارتباط با ما
مری      سه‌شنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۸:۴۵
سلام‌ببخشید برنامه ایران ۴۰ که در دانشگاه بین‌المل...
ارتباط با ما
امیرحافظ      دوشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۶ ۱۹:۴۳
باعرض سلام خدمت شما بزرگواران برای اجرای آهنگ در...
نمایش 1 - 5 از 436 نتیجه
آیتم در هر صفحه 5
از 88