Skip to Content
برای پاسخگویی به درخواست و شکایت های مردم، با راه اندازی این ستاد، شهروندان می توانند از طریق شماره 111 با مسئولان و کارشناسان مرتبط تماس گرفته و خواسته ها و مسائل خود را با آنان در میان بگذارند.
سامانه تلفنی سامد با شماره تلفن 111 به منظور پاسخگویی سریع با کمترین هزینه برای شهروندان و مهمتر از آن با حفظ کرامت انسانی آنها راه اندازی شده تا مرم مجبور نباشند برای طرح دغدغه و درخواست های خود به نامه و عریضه نویسی اقدام کنند.
سامانه یاد شده یک روز قبل از سفر رئیس جمهوری با حضور دکتر شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور افتتاح خواهد شد و از روز 6 تا 8 مهرماه به مدت 72 ساعت مردم می توانند با شماره تلفن 111 درخواست و شکایت های خود را مطرح کرده تا در چرخه رسیدگی از سوی مسئولان و دستگاه های ذیربط قرار گیرد. 
 
شب های آسمانی

شب های آسمانی

برنامه شب های آسمانی در لیالی قدر از ساعت 23:20 به مدت 220 دقیقه به صورت زنده از سیمای مرکز قزوین تولید وپخش می شود.

پیشنهاد سایت
مدت زمان : 05:25
پیشنهاد سایت
مدت زمان : 04:29
شنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
سریال"جراحت"(بازپخش) 09:15
شکوه بندگی(زنده) 09:30
اخبار استان 10:00
انیمیشن شاهزاده روم 11:10
سخنرانی مذهبی 12:30
اذان ظهر به افق قزوین 13:13
سینمایی "فرید بهاری" 13:30
شادمانه 15:15
مستند "ایران - قزوین 15:50
ماه غریبستان

ماه غریبستان

برنامه ماه غریبستان در روز شهادت مولا علی (ع) از ساعت 9:30 به مدت 90 دقیقه بصورت زنده از صدای مرکز قزوین تولید و پخش گردید.

ماه غریبستان
مینا      یک‌شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵
سلام برنامه خوبی بود .ممنون...
شب های آسمانی
محمد      یک‌شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵
سلام من در شب های قدر دعای جوشن کبیر را با این برن...
نمایش 1 - 2 از 353 نتیجه
آیتم در هر صفحه 2
از 177
شنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
عید مشتاقان(زنده) 06:00
جمع مستان 10:30
خبر استانی 11:00
اذان ظهر به افق قزوین 13:13
آوای دل 13:40
خبر سراسری 14:00
  • عنوان اثر : قهرمان ایرانی
  • خواننده : حامد محضرنیا
  • تنظیم کننده : علی اسماعیلی
  • مدت زمان : 03:28
This portlet has been undeployed. Please redeploy it or remove it from the page.
Loading the player...

دانلود

قزوین یکی از شهرهای بزرگ ایران در باختر ایران و مرکز استان و شهرستان قزوین است. این شهر در بلندای ۱۲۷۸ متری از سطح دریا واقع شده است. قزوین در زمان حکومت صفوی پایتخت ایران بوده است و به همین دلیل دارای اماكن و موزه های تاریخی بسیاری می باشد. قزوين ازنظرتعداد اثرتاريخي رتبه اول را درايران وسوم رادرجهان دارد. قزوین پایتخت خوشنویسی ایران است و از جمله خوشنویسان معروف می توان به میرعماد قزوینی اشاره کرد. در شهر قزوین آثار کهن و باستانی گوناگونی از جمله حمام قجر، کاخ چهل‌ ستون، امامزاده حسین، خيابان سپه (قديمى ترين خيابان ايران) قرار دارد. قزوین به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه ارتباطی استان‌های شمالی و غربی کشور، نزدیکی به تهران، دارابودن چندین شهر صنعتی و نیز برخورداری از چندین دانشگاه - از جمله دانشگاه‌های بین‌المللی امام خمینی (ره)، علوم پزشکی و آزاد اسلامی- و شماری دانشگاه غیردولتی از موقعیت خوبی برخوردار است. قزوین به علت دارا بودن ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار باغستان در اطراف شهر و وجود بوستان ۱۴۰۰ هکتاری باراجین در سال ۱۳۹۲ از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به عنوان شهر پاک ایران انتخاب شد . فارسی زبان رایج در بین عموم اهالی قزوین است. قزوینی ها، اصالتا فارسی زبان هستند. بعد از فارسی زبانهای ترکی آذری و تاتی از زبانهای بومی قزوین می باشد و گویشوران بسیاری دارد و عمده روستاهای دشت قزوین آذری زبان هستند.از آنجا که این شهر بمانند شهرهای تهران و کرج یکی از شهرهای مهاجر پذیر است، برخی از ساکنان این شهر که به قزوین مهاجرت کرده اند به زبان های مختلفی از قبیل تاتی، مراغی، کردی، لری، ترکی و رمانلویی نیز سخن می‌گویند. ره آورد شهر قزوین پسته ، باقلوا و شیرینی است.