Skip to Content
برای پاسخگویی به درخواست و شکایت های مردم، با راه اندازی این ستاد، شهروندان می توانند از طریق شماره 111 با مسئولان و کارشناسان مرتبط تماس گرفته و خواسته ها و مسائل خود را با آنان در میان بگذارند.
سامانه تلفنی سامد با شماره تلفن 111 به منظور پاسخگویی سریع با کمترین هزینه برای شهروندان و مهمتر از آن با حفظ کرامت انسانی آنها راه اندازی شده تا مرم مجبور نباشند برای طرح دغدغه و درخواست های خود به نامه و عریضه نویسی اقدام کنند.
سامانه یاد شده یک روز قبل از سفر رئیس جمهوری با حضور دکتر شریعتمداری، معاون اجرایی رئیس جمهور افتتاح خواهد شد و از روز 6 تا 8 مهرماه به مدت 72 ساعت مردم می توانند با شماره تلفن 111 درخواست و شکایت های خود را مطرح کرده تا در چرخه رسیدگی از سوی مسئولان و دستگاه های ذیربط قرار گیرد. 
 
طلیعه ی نور

طلیعه ی نور

برنامه طلیعه ی نور در ایام هفته(ویژه هفته بسیج) ساعت 20:20 به مدت 30 دقیقه از سیمای مرکز قزوین پخش می شود.

پیشنهاد سایت
مدت زمان : 05:25
فرهنگ و آداب و رسوم
مدت زمان : 04:29
شنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
اخبار استان 23:00
سینمایی" بازی کلمات " 23:25
چرتکه - بازپخش یک شنبه 00:50
برای اقدام-سمنان یک شنبه 01:15
سریال "جایزه بزرگ"-بازپخش یک شنبه 01:40
دلنوازان یک شنبه 02:35
مستند " ابر عنکبوت ها" یک شنبه 04:20
در سوگ آفتاب

در سوگ آفتاب

برنامه در سوگ آفتاب در تاریخ 96/8/28 ساعت ۹:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه به صورت زنده از صدای مرکز قزوین پخش گردید.

ارتباط با ما
امیر      دوشنبه، ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۱۹:۳۳
سلام لطفا راهنمایی کنید به چه طریقی میتوان برنامه ...
ارتباط با ما
مهرداد      شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۴
سلام ایا شما از روی ارشیوتون برخی محتوا رو پاک می...
نمایش 1 - 2 از 426 نتیجه
آیتم در هر صفحه 2
از 213
شنبه یک شنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنج شنبه جمعه
نمایش شب 23:25
خبر سراسری یک شنبه 00:01
قصه شب یک شنبه 02:05
شنیدنی های تاریخ یک شنبه 04:10
سخنرانی یک شنبه 04:30
  • عنوان اثر : میشه نگام کنی
  • خواننده : محمد علیزاده
  • تنظیم کننده : شهاب اکبری
  • مدت زمان : 03:04
This portlet has been undeployed. Please redeploy it or remove it from the page.
Loading the player...

دانلود

قزوین یکی از شهرهای بزرگ ایران در باختر ایران و مرکز استان و شهرستان قزوین است. این شهر در بلندای ۱۲۷۸ متری از سطح دریا واقع شده است. قزوین در زمان حکومت صفوی پایتخت ایران بوده است و به همین دلیل دارای اماكن و موزه های تاریخی بسیاری می باشد. قزوين ازنظرتعداد اثرتاريخي رتبه اول را درايران وسوم رادرجهان دارد. قزوین پایتخت خوشنویسی ایران است و از جمله خوشنویسان معروف می توان به میرعماد قزوینی اشاره کرد. در شهر قزوین آثار کهن و باستانی گوناگونی از جمله حمام قجر، کاخ چهل‌ ستون، امامزاده حسین، خيابان سپه (قديمى ترين خيابان ايران) قرار دارد. قزوین به دلیل قرار گرفتن در گلوگاه ارتباطی استان‌های شمالی و غربی کشور، نزدیکی به تهران، دارابودن چندین شهر صنعتی و نیز برخورداری از چندین دانشگاه - از جمله دانشگاه‌های بین‌المللی امام خمینی (ره)، علوم پزشکی و آزاد اسلامی- و شماری دانشگاه غیردولتی از موقعیت خوبی برخوردار است. قزوین به علت دارا بودن ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار باغستان در اطراف شهر و وجود بوستان ۱۴۰۰ هکتاری باراجین در سال ۱۳۹۲ از سوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به عنوان شهر پاک ایران انتخاب شد . فارسی زبان رایج در بین عموم اهالی قزوین است. قزوینی ها، اصالتا فارسی زبان هستند. بعد از فارسی زبانهای ترکی آذری و تاتی از زبانهای بومی قزوین می باشد و گویشوران بسیاری دارد و عمده روستاهای دشت قزوین آذری زبان هستند.از آنجا که این شهر بمانند شهرهای تهران و کرج یکی از شهرهای مهاجر پذیر است، برخی از ساکنان این شهر که به قزوین مهاجرت کرده اند به زبان های مختلفی از قبیل تاتی، مراغی، کردی، لری، ترکی و رمانلویی نیز سخن می‌گویند. ره آورد شهر قزوین پسته ، باقلوا و شیرینی است.